MENU
WHATSAPP DESTEK HATTI
+90 552 237 33 97

KURUMSAL

GÜCÜNÜZE GÜÇ

KATAN MARKA

2004 yılında üretici ve ticaret şirketi olarak kurulan Rotasyon, kamyon, traktör, araba ve ağır makinelere yönelik silindir gömleği ve piston üretiminde lider firmalardan biri olarak bugünkü konumuna ulaşarak sistematik bir büyüme kaydetti. Rotasyon 6000m2'nin üzerinde üretim alanına sahiptir.

Rotasyon, farklı özelliklere göre silindir gömlekleri ve pistonlar gibi yüksek kalitede ürünler üretmeye devam eder; bunlar en yeni teknolojiyi ve CNC makinelerini kullanmak, profesyonel personel istihdam etmek ve yüksek kaliteli hammaddeler kullanmaktır.

Rotasyon, satın alımların yönetilmesi, imalat ve iş geliştirme ile ilgili tüm faaliyetlerde planlama ve denetleme süreçlerini üstlenir. Ayrıca, müşterileriyle olan ilişkilerini ve vekilinin ihtiyaçlarını zamanında ve pazarlama standartlarına uygun olarak karşılamaktadır. Ayrıca Rotasyon, acentelerle ilişkilerini geliştirmekte ve performansını geliştirerek memnuniyetini ölçmekte, bu da pazardaki payını arttırma hedeflerine ulaşmaktadır.

Ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü tarafından kalite sertifikaları almıştır. Compamy ayrıca TS EN ISO 9001: 2008'e layık görülmüştür.

Aşağıdakiler için silindir gömlekleri ve pistonları üretiyoruz:

Kamyonlar: Mercedes-Benz, Volvo, Saab-Scania, Fiat-Iveco, Erkek, Daf, R.Berliet, Cummins.

Traktörler: Zetor, Deutz, Hatz, Perkins, John Deere, MF, Yeni Hollanda, Fiat, IHC. Dava, Ursus, Liebherr, Eicher, MWM.

Ağır makineler: Caterpillar, Cummins, Komatsu, Liebherr.

Arabalar: Alfa-Romeo, BMW, Audi, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Hyundai, Renault, Wolkswagen, Land Rover.

Şirketimiz, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika pazarlarındaki yetenekleri, kapasiteleri ve varlıkları nedeniyle lider firmalardan biri olarak kabul edilmektedir.

Üretim planlarımız ve stratejilerimizde durdurulamaz gelişimimiz ve gelişimimizle kalitemizi her zaman sağlamaya çalışıyoruz.

Bizden haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı +90 552 237 33 97